2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 10 czerwca 2024

Koordynator Projektu w Piasecznie

Wynagrodzenie

4 600 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu jako Koordynator. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie i koordynowanie działań w ramach projektów, zapewniając ich terminową realizację oraz zgodność z ustalonymi wymaganiami i budżetem.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie realizacji projektów.

  • Koordynacja pracy zespołów projektowych.

  • Utrzymywanie stałej komunikacji z klientami i pracownikami

  • Monitorowanie postępów prac i raportowanie statusu projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

  • Mile widziane znajomość języka polskiego, angielskiego oraz hiszpańskiego.

  • Znajomość języka rosyjskiego na wysokim poziomie.

  • Prawo jazdy B, co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów w ograniczonym czasie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Pakiet szkoleń oraz rozwój zawodowy.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Elastyczne godziny pracy.

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość naszej firmy!

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 919466301