2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rokocin
VOSS konstrukcje stalowe
Dodane 28 kwietnia 2024

Koordynator projektu / pracownik biurowy

Lokalizacja

Rokocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VOSS specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych regałów magazynowych. Trzynaście lat doświadczenia w branży ugruntowało pozycję firmy na rynku przez co zapewnia ona stałe i stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów w Europie i Ameryce Północnej poszukujemy osoby, która wzmocni nasz dział operacyjny.

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Koordynator projektu / pracownik działu operacyjnego

Zadania:

• Koordynowanie przebiegu powierzonego projektu:

- bezpośredni i stały kontakt z kontrahentami w języku angielskim,

- przygotowywanie dokumentacji związanej z realizacją projektu,

- koordynacja wykonywanych prac podczas realizacji projektu oraz dokumentowanie wykonanych prac,

- rozwiązywanie bieżących problemów na projekcie;

- wsparcie logistyczne pracowników: organizowanie transportu z i na projekt, zakwaterowania, dokumentacji związanej z rotacją pracowników na projekcie.

Wymagania:

• Dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,

• znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

• odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

• zdolności interpersonalne, komunikatywność, zdolności negocjacyjne,

• wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,

• samodzielność w działaniu,

• prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

• Znajomość rysunków technicznych,

• mile widziane doświadczenie techniczne ( znajomość maszyn i urządzeń obsługiwanych na projektach).

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat,

• konkurencyjne zarobki,

• ubezpieczenie grupowe,

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynkach międzynarodowych,

• możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego,

• pracę w miłej atmosferze i młodym zespole,

• pracę w nowoczesnym biurowcu w miejscowości Rokocin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów CV drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Rokocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rokocin
ID: 892905353