2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Sława
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator projektu, NIEMCY

Wynagrodzenie

9 300 - 9 340 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Niemiecka firma zatrudni osobę na stanowisko: Koordynator projektu.

Miejsce pracy:

THIENDORF - Niemcy

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie

  • Pomoc głównemu koordynatorowi projektu

  • Szukanie mieszkań dla pracowników

  • Meldowanie pracowników

  • Rozwiązywanie podstawowych problemów związanych z nieścisłościami w projekcie

  • Nadzór nad pracownikiem-kontrola godzin pracy itd.

Wynagrodzenie:

Gwarantowane 2000 euro netto / miesiąc plus darmowe zakwaterowanie

Praca 2-zmianowa 5:00-13:45-14:45 lub 14:00-15:00 – 23:45 (w tym dwie przerwy 30 i 15 minut) .

Czego oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego, co najmniej B1 (znajomość niemieckiego będzie weryfikowana telefonicznie, na dalszym etapie rekrutacji)

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Własnego samochodu, po okresie próbnym trwającym ok. 2-3 miesiące, możliwość otrzymania auta służbowego.

  • Dyspozycyjności

Co doceniamy?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie

Co oferujemy?

  • Niemiecką umowę o pracę: niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Stały rozwój-szkolenia

CV prosimy wysyłać poprzez stronę.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .

Lokalizacja

Sława,

Lubuskie

Lubuskie, Sława
ID: 828151125