2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Jeżyce
Dodane 19 kwietnia 2024

Koordynator projektu

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CK Complex sp. z o.o. specjalizuje się w kategorii papierosów elektronicznych oferowanych w każdej formie. Jesteśmy polskim liderem branży oraz wyłącznym przedstawicielem największych i najbardziej uznanych marek papierosów elektronicznych na świecie – Smok, VooPoo, Aspire oraz Vaporesso. Mocnym filarem naszej działalności jest produkcja – w swoim portfolio posiadamy kilkadziesiąt marek płynów do papierosów elektronicznych. Dodatkowo zajmujemy się także dystrybucją najbardziej uznanych europejskich marek. Posiadamy własną sieć sprzedaży, która składa się z ponad 100 specjalistycznych sklepów rozlokowanych na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR PROJEKTU.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem zgodnie z zasadami i metodyką przyjętą w organizacji

  • Zarządzanie wszystkimi obszarami prowadzonego projektu

  • Współpraca z firmą prowadzącą projekt

  • Raportowanie postępów zagadnień projektowych

  • Współpraca z interesariuszami i dostawcami zewnętrznymi

  • Aktywne wspieranie organizacji w rozwoju kultury oraz metodyk projektowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami

  • Doświadczenie w posługiwaniu się systemami informatycznymi wspierającymi prowadzenie projektów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy oraz współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Interesujące i dynamiczne środowisko pracy gwarantujące rozwój osobisty

  • Dostęp do benefitów pozapłacowych: MultiSport

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 912960018