2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Stare Miasto
TEST HR
Dodane 13 czerwca 2024

Koordynator Projektów (wyposażenie wnętrz komercyjnych)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia przestrzeni komercyjnych dla dużych międzynarodowych firm, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w zakresie współpracy z klientami i koordynacji projektów.

Ref. No: 8263

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów lub kontraktów dla klientów

  • Doświadczenie we współpracy z klientami

  • Znajomość branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Sprawne poruszanie się w środowisku Windows i dobra znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (maksymalnie kilka dni w miesiącu, w tym delegacje zagraniczne)

  • Prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • Uzgadnianie z klientami zakresu i terminów planowanych działań i projektów – zarządzanie harmonogramami projektów w ramach długoterminowego kontraktu

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert (przedstawienie rozwiązań wraz z wyceną), ustalanie szczegółów projektów, negocjowanie warunków realizacji poszczególnych zadań lub projektów

  • Kierowanie projektami - nadzór nad procesem produkcji i logistyki (jakość, terminowość, zgodność z oczekiwaniami klienta)

  • Zarządzanie zmianą w projektach, rozwiązywanie problemów – uzgodnienia i negocjacje z klientem

  • Rozliczanie projektów

  • Inicjowanie i prowadzenie cyklicznych spotkań podsumowujących i rozwijających współpracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz targach międzynarodowych

  • Współpracę ze znanymi na świecie firmami, realizację projektów z wykorzystaniem nowych technologii i rozwiązań technicznych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 893262250