2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Kawodrza
Dodane 10 kwietnia 2024

Koordynator/Projektant ds. Instalacjii Fotowoltaicznych Praca Biurowa

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

KIM JESTEŚMY ?

KIM JESTEŚMY ? W SAWBAR zajmujemy się kompleksową obsługą klientów w zakresie doradztwa i montażu Odnawialnych źródeł energii oraz termomodernizacji. Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym wielu firm co daje pewność oraz bezpieczeństwo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie techniczne i umiejętności handlowe. Dbamy o każdy szczegół instalacji i pracujemy na najlepszych podzespołach. Zależy nam na jak najlepszej obsłudze klienta, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie i szczegółowo.

Stawiamy na sukces. Dbamy o dobrą relacje i przyjazną atmosferę w zespole.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych

  • Konsultacje techniczne z Doradcami Technicznymi

  • Przygotowywanie indywidualnych kosztorysów

  • Tworzenie zestawień materiałowych do realizowanych zleceń

  • Zamawianie oraz wysyłka sprzętu na inwestycję

  • Koordynacja montaży

Wymagania

  • znajomość zagadnień elektrycznych

  • Wiedza na temat produktów ( panele słoneczne , falowniki hybrydowe, magazyny energii )

  • Umiejętność doboru komponentów instalacji fotowoltaicznych

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętności organizacyjne

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

  • Chęć rozwoju w branży OZE,

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wysoką Podstawę oraz Prowizję

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wyjazdy integracyjne

Zapraszamy do składania CV poprzez OLX !

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 910828234