2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowe Skalmierzyce
Dodane 08 kwietnia 2024

Koordynator produkcji / prace administracyjne - opakowania z tektury

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Produkcja opakowań z tektury.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Przyuczenie na stanowisko.

Obowiązki:

  • Doradztwo w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę;

  • Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb;

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Znajomość programu Subiekt GT;

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy;

  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki.

Proszę o przesyłanie CV lub telefon pod wskazany numer.

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce
ID: 910290682