2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 20 maja 2024

Koordynator pracowników z Ukrainy

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Gotowy dołączyć do naszego wspaniałego zespołu? Poszukujemy odważnych i zmotywowanych liderów na stanowisko Coordinator pracowników w Warszawie!

Ta praca to nie tylko kolejne stanowisko - to Twoja szansa na zaistnienie na rynku!

W Profi Personal szukamy nie tylko kandydatów - szukamy wyjątkowych ludzi, którzy są gotowi podejmować wyzwania i zmieniać przyszłość. Jeśli jesteś pełen ambicji i gotowy przenieść nasze projekty na wyższy poziom, to właśnie Ciebie potrzebujemy.

Twoje zadania:

  • Bądź odpowiedzialny za zarządzanie, rozwój i ekspansję naszych projektów.

  • Zapewnienie opieki i wsparcia pracownikom we wszystkich sprawach związanych z pobytem, zatrudnieniem i legalizacją.

  • Wdrażać nowoczesne rozwiązania pracy zespołowej, które zmniejszą rotację i poprawią wydajność na projektach .

  • Inspirować i motywować swoich ludzi do osiągania wysokich wyników.

  • Ciągłe doskonalenie metod pracy w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności.

Czego oczekujemy:

  • Obowiązkowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz prawo jazdy kategorii B.

  • Naturalnych zdolności przywódczych i umiejętności motywowania zespołu.

  • Gotowości do podejmowania wyzwań w pracy

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętności myślenia i znajdowania nieszablonowych rozwiązań.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Zapewniamy podstawy do Twojego dynamicznego rozwoju.

  • Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i skuteczny system motywacyjny

  • Szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego i kariery, w tym relokację do stolicy.

  • Pomagamy rozwijać i promować potencjał przywódczy.

Nie trać ani minuty! Czekamy na Twoje CV! Dołącz do nas i zacznij tworzyć przyszłość razem z nami!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916521274