2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 03 maja 2024

Koordynator pracowników tymczasowych z j. niemieckim - Essen

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników z różnych branż. Naszym celem jest długotrwała współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko: Koordynator pracowników tymczasowych z j. niemieckim.

Koordynator pracowników tymczasowych z j. niemieckim

Miejsce pracy: Essen (Niemcy)

Opis stanowiska

  • praca koordynatora bezpośrednio w niemieckiej Agencji Pracy

  • organizacja pierwszych dni pracy (zakwaterowanie, odzież robocza, badania lekarskie);

  • bieżąca obsługa pracowników (przekazywanie/odbieranie dokumentów);

  • koordynacja poszczególnych etapów rekrutacji;

  • organizacja harmonogramów pracy;

  • tworzenie umów w j.niemieckim

  • koordynowanie projektami;

  • stały kontakt i opieka nad zatrudnionymi pracownikami;

  • obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem;

  • praca w okolicach Essen.

Wymagania stanowiska

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy dla Agencji Pracy;

  • dobra znajomość j. niemieckiego i polskiego (warunek konieczny);

  • doświadczenie w kontakcie z niemieckojęzycznym Klientem;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat.B - warunek konieczny;

  • komunikatywność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niemiecką umowę o pracę;

  • zapewnione zakwaterowanie;

  • realizację własnych pomysłów;

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy i telefon);

  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911251861