2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator pracowników tymczasowych

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych pracowników do pracy

  • koordynowanie transportu i zakwaterowania

  • koordynacja pracowników na przypisanych zakładach

  • regularne wizyty i budowanie relacji z pracownikami

  • rozwiązywanie bieżących problemów

  • dbanie o utrzymanie czystości na obiektach

  • komunikacja z klientami w  celu zapewnianie satysfakcji z usług

Nasze wymagania

  • praca na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • znajomość polskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • czynne prawo jazdy Kat. B

  • zdolności rekrutacyjne – mile widziane

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wysokie zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • samochód służbowy do dyspozycji

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914459723