2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mława
Dodane 21 maja 2024

Koordynator pracowników

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją pracy, która zajmuje się zatrudnieniem cudzoziemców- Ukraińców oraz osób ze wschodu. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy: Koordynatora pracowników. (mazowieckie- siedziba Mława)

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. rok ,

  • prawo jazdy kat. B, - Warunek konieczny

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,

  • samodzielność,

  • Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. - Warunek konieczny

  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego mile widziana

  • Status studenta- mile widziany

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracowników w siedzibie klienta;

  • Koordynacji procesu obsługi Pracowników tymczasowych;

  • Utrzymywanie relacji z klientami;

  • Prowadzenie raportów oraz sprawozdań dot. świadczenia usługi (rozliczenie czasu pracy pracowników);

  • Kontrola mieszkania pracowniczego, sprawdzenia i kontrola obecności w pracy, etc.

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowa o pracę po okresie próbnym,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

Osoby zainteresowane, zapraszamy do przesyłania swojego CV  na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Premium Job Service Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Premium Job Solutions Jagaczewski Sp. k. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Job Service Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 919800850