2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Mokotów
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator prac wykończeniowych

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja projektów wnętrz lokali mieszkalnych pod kątem realizacji

  • Przygotowanie harmonogramów realizacji prac wykończeniowych i dotrzymanie założonych terminów

  • Kontrola realizacji budżetu

  • Wybór i nadzór podwykonawców (obecnych jak i nowych)

  • Odbiór lokali od dewelopera

  • Przekazywanie gotowych lokali Klientom, obsługa gwarancyjna

  • Tworzenie ofert, kalkulacji i wycen dla klientów

  • Koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w koordynowaniu prac wykończeniowych

  • Odpowiedzialność za powierzone środki/materiały budowlane

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość rynku ekip budowlanych

  • Samodzielność w działaniu

  • Nastawienie na cel i zaangażowanie

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność harmonogramowania zadań w projekcie i koordynacji projektu budowlanego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Elastyczne godziny pracy - start między 8:00-10:00, koniec po 8h pracy, czyli między 16:00-18:00.

  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu po okresie wdrożenia.

  • Pełna odpowiedzialność za decyzje.

  • Opieka medyczna

  • Możliwość rozwoju (szkolenia, warsztaty, awans w naszych strukturach).

  • Narzędzia pracy (Samochód służbowy, laptop, telefon).

  • Partnerskie podejście, pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Swoją kandydaturę prosimy wysyłać wyłącznie drogą mailową lub przez portal OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911991124