2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 24 maja 2024

Koordynator Operacyjny

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Opis

Fresh Office - po prostu czysto!

Sprawiamy, że biura i przestrzenie robocze naszych klientów stają się czyste, lśniące i bezpieczne. Codziennie, w największych miastach w Polsce, chronimy tysiące pracowników przed kurzem, brudem i bakteriami, a wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologii. Nasz nadrzędny cel to czyste i ekologiczne miejsce pracy!

W tej chwili obsługujemy ponad 200 klientów abonamentowych, współpracujemy z takimi firmami jak: Tarkett, Sabre, Swatch Group czy Benefit Systems Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Operacyjnego

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • rekrutacja oraz wdrażanie personelu sprzątającego

  • szkolenie personelu sprzątającego z zakresu poprawnego stosowania preparatów oraz maszyn i narzędzi wykorzystywanych do realizacji zadań

  • zapewnienie ciągłości usługi

  • zapewnienie środków chemicznych oraz narzędzi niezbędnych do prawidłowego wykonania usługi sprzątania

  • wdrażanie nowych kontraktów

  • przygotowywanie dokumentów do rozliczeń

  • koordynowanie personelu sprzątającego podczas zleceń jednorazowych

  • regularny kontakt z klientami w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi

  • monitorowanie jakości świadczonych usług

  • raportowanie wyników

Wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży usług utrzymania czystości

  • Zdolności do efektywnej organizacji i koordynacji realizowanych usług

  • Umiejętności zarządzania zespołem, szybkiego reagowania w sytuacjach nagłych

  • Profesjonalnej prezencji i wysokiej kultury osobistej

  • Orientacji na potrzeby klienta

  • Umiejętności samodzielnej pracy oraz terminowości

  • Zdolności negocjacyjnych

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 będzie mile widziana

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie umowy o pracę lub umowy o współpracy (B2B)

  • Niezbędne narzędzia do pracy - komputer, telefon oraz samochód

  • Dostęp do benefitów - pakiet medyczny i multisport

  • Nienormowany czas pracy - Ty ustalasz plan swojego dnia

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki ambitnym wyzwaniom i szkoleniom

  • Dołączysz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku profesjonalnego utrzymania czystości, który świadczy usługę ekologicznego sprzątania dla klientów premium. Mamy świeże podejście do tradycyjnej usługi - jakość jako nadrzędny cel, sprawna komunikacja i szacunek do pracy pracowników (nie zatrudniamy “Sprzątaczek” ale “Panie sprzątające”)

  • Realny i znaczący wpływ na rozwój firmy

  • Kulturę pracy opartą na wsparciu, otwartości na pomysły i konstruktywnej komunikacji

Wyślij do nas swoje CV!

W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920646689