2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Stare Miasto
Dodane 29 maja 2024

Koordynator Ochrony Fizycznej - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktu
  • Rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kontrahentami

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy pracy i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Niekaralność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet MS Office)
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS (po okresie próbnym umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wstępne szkolenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918431542