2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Psie Pole
Dodane 06 maja 2024

Koordynator obiektów Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Mal - Clean świadcząca usługi porządkowe, oraz usługi utrzymania terenów zielonych, między innymi dla wspólnot mieszkaniowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator usług sprzątających

  • Praca mobilna teren , oraz w siedzibie firmy

  • Praca na pełen etat

Obowiązki:

  • Koordynowanie prac pracowników sprzątających

  • Kontrola wykonywanych usług na terenie Wrocławia

  • Rekrutacja i szkolenie pracowników

·       Dostarczanie środków czystości pracownikom,

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń powierzonych do realizacji usług,

  • Tworzenie raportów

·       Kontakt z kontrahentami

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży obsługi nieruchomości

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze

  • Umiejętności planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • BIEGŁA znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu M. Office -

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość szkoleń technologicznych

  • Samochód służbowy, laptop, telefon, stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Duża samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 898652174