2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Starachowice
Dodane 22 maja 2024

Koordynator medyczny.

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy podmiotem medycznym, który zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną dla dzieci i młodzieży. Naszym celem jest nie tylko leczenie, ale przede wszystkim profilaktyka stomatologiczna oraz edukacja najmłodszych w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko koordynator medyczny.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Microsoft

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i chęci do rozwoju,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność.

Obowiązki:

  • Nadzór nad dokumentacją medyczną,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień,

  • Monitorowanie pracy podległych gabinetów,

  • Kontakt z personelem

Oferujemy

  • pracę w młodym, zgranym zespole,

  • wsparcie doświadczonych pracowników,

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Zainteresowane osoby proszę o załączanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 920099046