2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gorzów Wielkopolski
SC Johnson Polska
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator magazynu części zamiennych

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

S.C. Johnson jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Portfolio naszych produktów obejmuje globalne marki, taki jak Duck®, Mr. Muscle®, Glade®, Raid®, OFF! ®

S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator magazynu części zamiennych w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad magazynem części zamiennych na potrzeby Działu Utrzymania Ruchu;

  • Ewidencja przyjmowania i wydawania części zamiennych z magazynu;

  • Utrzymywanie stanów minimalnych i maksymalnych części zamiennych koniecznych do utrzymania płynnej produkcji;

  • Zarządzanie systemem SAP w obszarze magazynu części zamiennych;

  • Kontrola zgodności danych z systemu SAP ze stanem faktycznym;

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji asortymentu w cyklu tygodniowym, miesięcznym i rocznym;

  • Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie;

  • Optymalizacja i analiza zużywania części zamiennych dla poszczególnych obszarów;

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu pracy magazynu części zamiennych,

  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej,

  • Znajomość systemu SAP, mile widziana znajomość modułu SAP Maintenance,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Samodzielność i wysoka kultura pracy

  • Kreatywność na wprowadzanie zmian organizacyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • pakiet benefitów (karta Multisport/karnety na basen, „wczasy pod gruszą”, dodatki finansowe na Święta),

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowane posiłki w firmowej kantynie,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • sklep firmowy z produktami S.C. JOHNSON w bardzo atrakcyjnych cenach dla naszych Pracowników

Wysyłając swoje CV do firmy S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Informuję, że administratorem Państwa danych jest firma S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.

Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.”

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 901319179