2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Krzeptów
Dodane 15 kwietnia 2024

Koordynator Lotniczy - Prace administracyjno-biurowe.

Wynagrodzenie

6 200 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzeptów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Catering lotniczy, firma Ferier sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Koordynator lotniczy.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i rozliczanie zestawów Duty Free – zarówno fizyczne jak i systemowe,

  • Komunikacja mailowa/telefoniczna z Klientami oraz służbami lotniskowymi,

  • Komunikacja z Portem Lotniczym, Urzędem Celnym oraz innymi urzędami,

  • Asysta przy załadunkach na płycie lotniska,

  • Dostawy art. na pokłady samolotów,

Wymagania:

  • Niekaralność

  • Język angielski - poziom komunikatywny

  • Prawo jazdy kat. B, (mile widziane kat. C)

  • Znajomość obsługi Ms Office (głownie poczta email, podstawowy Excel, Word).

  • mile widziane doświadczenie w lotnictwie oraz przepustka Portu Lotniczego Wrocław

Dokument CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać poprzez formularz na stroni OLx

Lokalizacja

Krzeptów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krzeptów
ID: 910240333