2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 15 kwietnia 2024

Koordynator/Koordynatorka Obsługi Pacjenta CMP Gocław

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Koordynator/Koordynatorka Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy: Gocław, ul. Nagórskiego 1

Twoje zadania:

  • Organizowanie pracy własnej i podległego zespołu, a w szczególności: sporządzanie grafików pracy, rekrutacja pracowników, nadzorowanie i korygowanie pracy, szkolenia podległego zespołu.

  • Bieżący monitoring i okresowa ocena pracy podległego zespołu

  • Rozwiązywanie sytuacji trudnych i konfliktowych

  • Dbałość o komunikację z Pacjentami i komunikację wewnętrzną

  • Reagowanie na skargi i reklamacje Pacjentów samodzielnie i/lub przekazywanie ich do Działu Obsługi Klienta

  • Bieżąca, samodzielna obsługa Pacjentów na recepcji (pozyskiwanie deklaracji NFZ/POZ, wydawanie kopii dokumentacji medycznej, sprzedaży pakietów B2C, zabezpieczenie gotówki oraz prawidłowe wykonywanie raportów kasowych)

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na cały etat

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. rok

  • Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich, opanowania, otwartości na zmiany i proponowania nowych rozwiązań

  • Umiejętności zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów pod presją czasu

  • Umiejętności obsługuje programu pakietu MS Office oraz analizowania danych i wyciągania z nich wniosków

  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.

  • Dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.

  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.

  • Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw - dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 911883637