2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Bogucice
Dodane 10 kwietnia 2024

Koordynator Kliniki dr Sobczak Katowice

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika dr Sobczak poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Kliniki. Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy i nadzór nad rejestracją

  • Koordynacja zamówień

  • Współpraca z podwykonawcami/personelem medycznym

  • Organizacja dokumentów związanych z bieżącą działalnością kliniki

  • Dbałość o pozytywny wizerunek placówki

  • Rekrutacja personelu

  • Szkolenie personelu

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie, sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Kreatywność

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej sieci Klinik dr Sobczak

  • Umowę o pracę

  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu

  • Szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pełen wymiar czasu pracy

Informacje o firmie

Misją Klinik dr Sobczak jest zmiana życia naszych Pacjentów. Dawanie im najwyższej jakości leczenia w oparciu o najnowocześniejszą cyfrową technologię, wiedzę i doświadczenie.   Dzięki opracowanemu przez dr Barbarę Sobczak cyfrowemu protokołowi leczenia, Kliniki Dr Sobczak są międzynarodowym liderem w implantologii.   Kładziemy nacisk na najlepszą obsługę Pacjenta oraz budowanie zespołu, który może na sobie polegać i sprosta największym wymaganiom.   Połączenie tych wszystkich elementów pozwoliło nam zdobyć uznanie i zaufanie tysięcy ludzi z różnych części świata. Zapraszamy do współpracy z Kliniką dr Sobczak w Katowicach !

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 910753511