2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Ujrzanów
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynator/-ka Operacji Magazynowych

Lokalizacja

Ujrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 21000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do naszego Oddziału Siedlce ( Ujrzanów 189A)

poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Koordynator/-ka Operacji Magazynowych.

Twoje zadania:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych

  • zapewnienie właściwego oznakowania magazynu zgodnie z procesami

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów

  • raportowanie operacji magazynowych

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • przeprowadzanie inwentaryzacji oraz skanowanie przesyłek

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych

  • uprawnienia na wózki unoszące/UDT

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To, co zapewniamy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce

  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów

  • program rekomendacji pracowniczych

  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

Informacje o firmieJak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca - czekamy na Ciebie.

Lokalizacja

Ujrzanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ujrzanów
ID: 913973541