2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Niebuszewo
Sandra
Dodane 29 kwietnia 2024

Spawacz / Ślusarz

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska firma Zakład Usługowo – Handlowy ELWIKO jest liderem w branży dźwigowo –

dźwignicowej, mamy prężnie rozwijającą się sieć handlową oraz zespoły montażowe

i serwisowe w całym kraju. Zatrudniamy ponad 150 osób.

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.

  • Montaż konstrukcji stalowych

  • Spawanie konstrukcji stalowych

  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu

  • Samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli posiadasz:

  • Zdolności manualne oraz dobra koordynacja ruchowa

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (Praktyczna znajomość rysunku

    technicznego)

  • Uprawnienia spawalnicze

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Wysoka dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań

Korzyści dla Ciebie:

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego lub karty sportowej, ubezpieczenie na życie,

  • Wynagrodzenie płatne zawsze na czas,

  • Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 910282239