2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie hotelem - Warszawa
  7. Zarządzanie hotelem - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator/-ka ds. housekeepingu

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu zmotywowanego i doświadczonego Kandydata lub Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli jesteś osobą organizowaną, potrafiącą skutecznie zarządzać zasobami oraz masz doświadczenie w koordynacji prac porządkowych, ta oferta jest dla Ciebie!

Główne zadania:

·  Planowanie, organizacja i koordynacja działań związanych z utrzymaniem czystości w nowoczesnym obiekcie hotelowym,

.  Zarządzanie zespołem pracowników porządkowych, w tym rekrutacja, szkolenia, motywacja oraz ocena pracy,

·  Monitorowanie jakości świadczonych usług i dbanie o spełnianie oczekiwań klientów,

·  Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,

·  Stały kontakt z Kierownikiem Operacyjnym.

Wymagania:

·   Minimum 2 lata doświadczenia w koordynacji lub zarządzaniu usługami porządkowymi w branży hotelowej,

·   Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,

·   Znajomość standardów dotyczących utrzymania czystości oraz procedur bezpieczeństwa,

·   Niekaralność,

·   Gotowość do pracy w weekendy,

·   Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i pracownikami,

·   Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

·   Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

·   Elastyczny czas i godziny pracy,

·   Pełne wdrożenie i szkolenie na stanowisku,

·   Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy/-a do podjęcia wyzwania, zapraszamy do aplikowania! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoje aplikacje!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911204848