2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Kozienice
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator/ka biura obsługi klienta - Sobiekursk k. Otwocka

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

W związku z rozwojem serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator/ka biura obsługi klienta

Miejsce pracy: Sobiekursk k. Warszawy

Zadania:

•            Koordynowanie pracy BOK,

•            Zarządzanie podległym zespołem pracowników,

•            Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów,

•            Procesowanie  zleceń gwarancyjnych oraz kontraktowych,

•            Sporządzanie faktur oraz innych dokumentów,

•            Planowanie napraw pojazdów w serwisie mechanicznym,

•            Odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw,

•            Przygotowanie zestawień, dokumentów.

Oczekiwania:

•            Doświadczenie  w dziale serwisu i/lub branży technicznej,

•            Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części zamiennych,

•            Umiejętność zarządzania ludźmi,

•           Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek-piątek godz. 7-15, 12-20 + co druga sobota 7-14)

•            Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

•            Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

•            Dobra znajomość j. angielskiego,

•            Prawo jazdy kat. B, mile widziane – kat C.

Oferujemy:

·       pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·       bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

·       dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

·       ubezpieczenie na życie i NNW,

·       karty sportowe,

·       perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·      wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania swoich obowiązków.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji przez portal OLX.

W przypadku pytań kontakt z działem personalnym: 724-650-273 lub 78*******95 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MW Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MW Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 914112567