2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Pomorskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Gdańsk
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Jasień
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator instruktorów tańca dla dzieci

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Kochasz ruch? Masz pełno energii? Czujesz, że chciałbyś rozwijać siebie i innych? Marzysz o pracy, w której nie tylko będziesz prowadził zajęcia z dziećmi, ale koordynował pracę zespołu?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie musisz dołączyć do naszej Akademii! Poszukujemy instruktora, który chciałby rozwijać się jako menager.

Szukamy osób, które mają:

-doświadczenie w pracy z dziećmi jako instruktor lub animator

- mają zdolności organizacyjne, liderskie i lubią pracować z ludźmi

- potrafią myśleć systemowo i koordynować wiele działań na raz

- lubią dbać o dobrą organizację pracy i o relacje w zespole

- szukają stałej pracy

Obowiązki:

- koordynowanie pracy i rekrutacja instruktorów/animatorów

-prowadzenie spotkań i szkoleń dla zespołu

- koordynacja grafików pracy i kalendarza wydarzeń

- dbanie o dobrą organizację pracy

- dbanie o jakość wykonywanych usług i rozwój Akademii

- dbałość o sprzęt i rekwizyty

-prowadzenie zajęć z dziećmi kilka godzin w tygodniu

-udział w animacjach, zajęciach w razie zaistnienia takiej potrzeby

Oferujemy:

- szkolenie stanowiskowe

- stałą pracę w terenie i naszym studio w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-15:00 i w wybrane

weekendy.

-wynagrodzenie: 4500-6 000 brutto (współpraca B2B) albo 4250 zł – 5000 zł brutto

(umowa o pracę – po przepracowaniu trzech miesięcy na umowie zlecenie), w zależności od posiadanych umiejętności, jak również w oparciu o konkretne i osiągalne kryteria awansu,

- samodzielne stanowisko

- system premiowy

Jesteś zainteresowany pracą, prześlij nam swoje cv i napisz, dlaczego powinniśmy

zatrudnić właśnie Ciebie na to stanowisko. Jakie Twoje talenty możesz wykorzystać na tym stanowisku i dlaczego chciał(a)byś u nas pracować?

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 881161113