2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Psie Pole
Dodane 25 maja 2024

Koordynator firmy, ds. usług sprzątających

Wynagrodzenie

6 850 - 9 780 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Firma Ładny Dom – Aredo - Bis świadcząca usługi porządkowe, oraz usługi utrzymania terenów zielonych, między innymi dla wspólnot mieszkaniowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Główny Koordynator usług sprzątających

  • Praca mobilna w terenie oraz w siedzibie firmy

  • Praca na pełen etat

Obowiązki Koordynatora:

1. Współpraca z pozostałymi Koordynatorami w zakresie:

- spraw związanych z obsługą obiektów

- dbanie o należyte realizowanie usługi na obiektach Klienta zgodnie z umową,(ścisła

współpraca pomiędzy koordynatorami poszczególnych obiektów)

- reagowanie na zgłaszane uwagi Zarządców w zakresie nieprawidłowości w obsłudze

obiektów

2. Dbanie o realizację zleceń w zakresie mycia garaży wg harmonogramu oraz zleceń

dodatkowych.

3. Dostarczanie sprzętu w wyznaczone miejsce (usługa - mycie garaży), wg harmonogramu.

4. Tworzenie grafików na mycie garaży i pielęgnację zieleni

5. Kontrola realizacji zadań w zakresie pielęgnacji zieleni oraz mycia garaży.

6. Nadzór nad stanem technicznym, maszyn i urządzeń powierzonych do realizacji usług

- serwisowanie i zakup części do maszyn i narzędzi.

7. Współpraca z biurem w zakresie zamówień, spraw związanych z eksploatacją urządzeń i

narzędzi, podległymi pracownikami oraz sprawy inne.

8. Tworzenie raportów z poszczególnych zakresów realizacji usług.

9. Rekrutacja i szkolenie pracowników

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży obsługi nieruchomości, segmentu serwisu utrzymania czystości.

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze.

  • Umiejętności planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu M. Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Premie kwartalne oraz uznaniowe

Kontakt w sprawie szczegółów współpracy pod nr tel. : 79*******86

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 920899337