2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Podgórze
Dodane 08 kwietnia 2024

Koordynator ekip montażowych - fotowoltaicznych

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie harmonogramów i koordynacja prac ekip monterskich oraz działu serwisowego

  • Bezpośredni kontakt z klientem - kierowanie realizacjami instalacji fotowoltaicznych

  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz logistycznym

  • Wsparcie techniczne i serwisowe dla instalatorów

  • Sporządzanie monitoringów instalacji fotowoltaicznych

  • Tworzenie spraw serwisowych u producentów i dystrybutorów

  • Wsparcie procesu realizacji instalacji fotowoltaicznych na różnych etapach

  • Kontrola i nadzór nad realizacjami

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku koordynatora ekip monterskich

  • Znajomości rynku urządzeń i elementów instalacji fotowoltaicznych

  • Znajomość falowników Solaredge, Fronius, Huawei, Goodwe, Solax, Sofar Solar, FoxEss

  • Znajomość magazynów energii

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej

  • Znajomość programu PV*SOL lub pokrewnego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP E

  • Mile widziana znajomość programów typu CAD

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność

  • Pracę w systemie mieszanym (praca zdalna)

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Telefon i komputer służbowy

  • Szkolenia i kursy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 910276444