2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Lębork
Dodane 17 maja 2024

Koordynator działu sprzedaży

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oddział firmy KOLANKO Sp. z o.o. Sp. k w Lęborku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Koordynatora działu sprzedaży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • Realizacja zamówień

  • Zarządzanie dokumentacją i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Weryfikacja i kontrola faktur

  • Bieżąca obsługa klientów, kontrahentów

  • Wsparcie Kierownika Oddziału w koordynowaniu procesów sprzedażowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Samodzielność i proaktywność w działaniu

  • Doświadczenie w branży handlowej

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją

  • Dobra organizacja pracy

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zakresu obowiązków i wyników

  • System motywacyjny i premiowy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Udział w targach branżowych, konferencjach

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Paczki świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 918924492