2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Zawoja
Dodane 15 maja 2024

Koordynator działu

Lokalizacja

Zawoja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaKadra kierownicza

Opis

Firma FPHU GŁUC w związku z rozwojem zatrudni:

 Miejsce pracy: Zawoja

Opis stanowiska:

·         koordynowanie działu sprzedaży w sklepie w branży przemysłowej

·         odpowiedzialność za przestrzeganie standardów obsługi klienta

·         prowadzenie gospodarki magazynowej

·         organizacja czasu pracy podległego zespołu

·         odpowiedzialność za wysoki standard ekspozycyjny sklepu

Od kandydatów oczekujemy:

·         mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej

·         uczciwości, sumienności

·         dobrej organizacji pracy

·         wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych

·         samodzielności, inicjatywy w działaniu

Kandydatom oferujemy:

·         stabilne miejsce pracy

·         samodzielność w działaniu i odpowiedzialność

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

·         możliwość rozwoju i szkoleń

·         dobrą atmosferę pracy

Lokalizacja

Zawoja,

Małopolskie

Małopolskie, Zawoja
ID: 918486657