2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ochoża
Dodane 15 kwietnia 2024

Koordynator ds. zatrudnienia - Rekruter / Rekruterka

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ochoża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oferta pracy.

Pomoc przy rekrutacji, koordynacji zatrudnienia obcokrajowców, koordynacji alokacji miejsc noclegowych.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie kandydatów zgodnie ze standardami Firmy

  • Rozmowy rekrutacyjne

  • Koordynacja zatrudnionych osób obcojęzycznych w miejscach zamieszkania na terenie firmy

  • Współpraca z Działem Kadrowym

  • Drobne tłumaczenia wynikające z procesu rekrutacji

  • Opieka nad obcojęzycznymi Pracownikami zatrudnionymi podczas rekrutacji

  • Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Pracownikami

Nasze wymagania

  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,

  • chęć podejmowania nowych wyzwań,

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania ludźmi,

  • dobra znajomość internetu i sposobów jego wykorzystania,

  • umiejętność samodzielnego planowania działań sprzedażowych i ich wdrażanie,,

  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • podstawa znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (inne mile widziane)

  • Samodzielności i odpowiedzialności

Lokalizacja

Ochoża,

Lubelskie

Lubelskie, Ochoża
ID: 911978708