2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Wrzeszcz
East West Link
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator ds. zakwaterowania

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi „kandydat”, tylko Klient.

Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego.

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.

  • Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance.

  • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

OBOWIĄZKI:

  • Wyszukiwanie obiektów do przystosowania pod kwatery pracownicze.

  • Sprawdzenie kwater pracowniczych w danym Regionie.

  • Negocjacje warunków najmu.

  • Przyjęcie obiektu do zasobu.

  • Kompletacja niezbędnego wyposażenia kwatery.

  • Przygotowanie kwatery do oddania najemcom.

  • Analiza rynku w podległym regionie.

  • Poszukiwanie najemców.

  • Prezentacja obiektów potencjalnym klientom.

  • Rozliczanie FV za zakwaterowanie.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność współpracy z innymi i otwartości w obsłudze Klienta.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 910597882