2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

KOORDYNATOR DS. utrzymania czystości terenów zewnętrznych

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS:

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !!!

Szukasz stabilnej pracy  w rozwijającej się firmie – ZAPRASZAMY !

Firma PURITY zatrudni pracownika:

Zakres obowiązków

·Organizacja pracy na obiektach;

·Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami

·Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonych usług;

·Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

·Kontrolowanie jakości pracy podległych pracowników;

·Nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;

·Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem i świadczeniem usług na danym obiekcie;

·Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy;

·Samodzielne rozwiązywanie problemów;

Nasze wymagania

·Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

·Znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

·Dyspozycyjność

·Gotowość do pracy w terenie – województwo mazowieckie

·Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;

·Umiejętności interpersonalne

·Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

·Obsługa komputera (MS Office);

·Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

·Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;

·Umowa o pracę;

·Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;

·Narzędzia niezbędne do pracy – samochód, laptop, telefon;

·Miłą atmosferę w pracy;

Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 868267336