2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynator ds. usług Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży ochrony i utrzymania czystości w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator ds. usług

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy na podległym kontrakcie oraz nadzór nad profesjonalnym wykonywaniem danego kontraktu,

  • Wdrażanie nowych kontraktów,

  • Terminowe dostarczanie dokumentów,

  • Rekrutacja pracowników,

  • Zarządzanie dokumentacją podległych obiektów,

  • Dbanie o nienaganną jakość usług,

Oczekujemy:

  • Aktualnego zaświadczenia o niekaralności,

  • Doświadczenia oraz umiejętności w zarządzaniu zespołem,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Gotowości do pracy w elastycznych godzinach pracy,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Prawo jazdy kategoria B,

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • Pracę na pełen etat,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, laptop, telefon),

  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane zapraszam do składania CV

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913899804