2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Gorzów Wielkopolski
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator ds. transportu

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator ds. transportu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii regularnych, regularnych specjalnych i przewozów okazjonalnych

  • Przygotowanie i sprawowanie kontroli nad grafikiem pracy kierowców

  • Obsługa i kontrola zleceń

  • Pełnienie dyżuru telefonicznego

Nasze wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie w koordynowaniu transportu osób/ rzeczy

  • samodzielność, dobra organizacja pracy

  • znajomość języka obcego – angielskiego lub niemieckiego

Naszym Pracownikom oferujemy:

Umowę o pracę

Ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój

Pracę w przyjaznym, dynamicznym i zgranym zespole

Poszukujemy pracownika z Gorzowa Wlkp. i okolic (+20 km)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez OLX

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 906373114