2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator ds. szkoleń

Wynagrodzenie

2 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szkoleniowej z Krakowa (okolice Ronda Matecznego) poszukuje osób do obsługi klienta i organizacji szkoleń.

Wymagania:

-osoba komunikatywna

-znajomość pakietu Ms Office i Word

-umiejętność pracy w zespole

-nastawienie na realizację celów

-dyspozycyjność od pon-pt (praca na pełny etat) od 8-16

Zakres obowiązków m.in :

-obsługę mailową i telefoniczną klientów administracji publicznej (rozmowy przychodzące i wychodzące)

-realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

-współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki finansowe, umowę o pracę

-Możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży a przede wszystkim firmie o ugruntowanej pozycji

-Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

-Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

-Współpracę w przyjaznej atmosferze wśród najlepszych specjalistów w branży

-Nowoczesne biuro położone w centrum miasta co ułatwia szybki dojazd do pracy ( okolice Ronda Matecznego )

Zgłoszenie wraz z CV wyślij poprzez portal OLX. Prosimy o dopisanie w CV aktualnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 734597128