2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdynia
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Działki Leśne
Dodane 17 kwietnia 2024

Koordynator ds. Stomatologii - Gdynia (PZU Zdrowie)

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

  • Zarządzanie grafikami i czasem pracy stomatologii

  • Praca w zakresie asysty stomatologicznej

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (uprawnienia do pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej) - warunek konieczny

  • Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centra Medyczne w Gdańsku placówka w Gdyni

  • Umowa o pracę

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie

  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę

  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)

  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników

  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 912464645