2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubuskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gorzów Wielkopolski
LEROY MERLIN
Dodane 21 kwietnia 2024

Koordynator / koordynatorka ds. sprzedaży - Gorzów Wielkopolski

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY W LEROY MERLIN DBA O SPRAWNĄ PRACĘ ZESPOŁU DORADCÓW KLIENTA.

Kogo szukamy?

  • lubisz pracę z klientami i potrafisz realizować ich potrzeby;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • lubisz działać zespołowo;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • umiesz szybko podejmować decyzje;

  • masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta

  • współtworzenie i koordynowanie pracy zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;

  • dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie;

  • monitorowanie osiąganych wyników sprzedaży;

  • koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 896395558