2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Dodane 02 kwietnia 2024

Koordynator ds. sprzedaży internetowej

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektu wdrożenia platformy sprzedaży internetowej.

  • Określenie wewnętrznych kryteriów wyboru i organizacja spotkań prezentujących oferty.

  • Prowadzenie spotkań dotyczących wyboru platformy.

  • Prowadzenie sklepu internetowego i jego rozwój.

  • Utworzenie procesów wew. obsługi sklepu internetowego.

  • Współpraca przy tworzeniu polityki cenowej i promocyjnej.

  • Codzienny monitoring narzędzi analitycznych (Google Analytics i inne).

  • Techniczny rozwój sklepu, optymalizacja UI/UX, koordynacja wdrożeń IT.

  • Przygotowywanie analiz i raportów na podstawie danych analitycznych, wyciąganie wniosków i wdrażanie zmian.

  • Uruchamianie i prowadzenie kampanii promocyjnych w sklepie internetowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzeniu projektem wdrożenia sklepów internetowych.

  • Znajomość procesów e-commerce: sprzedaż, płatności, analityka internetowa itp.

  • Znajomość trendów rynku e-commerce i wykorzystywanie ich.

  • Umiejętność skutecznego planowania, organizacji oraz pracy pod presją czasu, zachowując wysoką jakość.

  • Nastawienie na działanie w oparciu o dane.

  • Doświadczenie w zakresie SEO, SEM oraz znajomość Google Analytics.

  • Znajomość języka angielskiego (współpraca w środowisku międzynarodowym).

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 907936940