2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszalin
Dodane 10 czerwca 2024

Koordynator ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 400 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Recyklon Sp. z o.o.

Ul. Słowiańska 17 A, 75-846 Koszalin

specjalizująca się w recyklingu i przetwórstwie tworzyw sztucznych, wspólnie z profesjonalną i doświadczoną kadrą pracowników spełnia podstawowy cel firmy – dostarczenie klientom najwyższej jakości regranulatów LDPE i PP. W ten sposób realizujemy nasz wkład w rozwój gospodarki niskoemisyjnej, zwiększając udział recyklatów w globalnej produkcji tworzyw sztucznych i tym samym ograniczając zużycie zasobów naturalnych.

Do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

wykształcenie wyższe

dobra znajomość języka angielskiego,

mile widziana znajomość języka niemieckiego,

prawo jazdy kat. B,

doświadczenie w dziale sprzedaży,

otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

wysoka kultura osobista,

komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,

umiejętność radzenia sobie w zmiennym otoczeniu,

dobra organizacja pracy,

umiejętność analitycznego myślenia,

swoboda w budowaniu relacji,

samodyscyplina i orientacja na osiągnięcia.

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

tworzenie ofert handlowych w oparciu o otrzymane wyceny oraz prowadzenie  na ich podstawie negocjacji handlowych,

budowanie relacji handlowych z kontrahentami,

zakładanie kartotek pozyskanych klientów – baz danych,

nadzorowanie dostaw produktów – koordynowanie odpraw celnych oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów,

kompletowanie dokumentów wysyłkowych niezbędnych do prawidłowych rozliczeń księgowych,

wprowadzanie, sprawdzanie i modyfikowanie zamówień,

analiza rynku i ofert konkurencji,

sporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży,

obsługa procesu reklamacji,

kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

Wysokich standardów pracy.

Zaangażowania w wykonywanie obowiązków.

Rzetelności i odpowiedzialności.

Oferujemy:

Bardzo ciekawą pracę w rozwojowej branży tworzyw sztucznych.

Szanse zdobycia praktycznych umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie, wzbogacone systemem premiowym.

Aktywne wsparcie w rozwoju zawodowym.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Pakiet benefitów: Pakiet medyczny, grupowe ubezpieczanie na życie.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych dopisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 724252207