2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 04 kwietnia 2024

Koordynator ds.sieci sklepów

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Piekarnia BATON z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynatora ds. sieci sklepów

Obowiązki :

  • regularna, zgodna z wytycznymi kontrola działania sklepów firmowych,

  • nadzór nad właściwą ekspozycją, promocją i terminowością towarów,

  • monitorowanie realizacji założonych planów sprzedażowych,

  • kontrola czasu pracy sprzedawców i dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o wizualny wygląd sklepów,

  • współpraca z działami firmy i raportowanie działań przełożonym.

Oczekiwania :

  • prawo jazdy kat. B,

  • własny samochód osobowy do celów służbowych,

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży spożywczej,

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office oraz obsługi kasy fiskalnej,

  • dobra organizacja pracy, kreatywność , komunikatywność,

  • otwartość na zmiany, inicjatywa, dyspozycyjność ,

  • zaangażowanie i samodzielność w realizowaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoka kultura osobista,

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę- pełen etat,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • narzędzia pracy : komputer i telefon.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres email z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 792913469