2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 14 kwietnia 2024

Koordynator ds. Sieci Placówek Medycznych

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię koordynatora ds. sieci placówek medycznych, odpowiedzialnego za identyfikację i wyszukiwanie placówek lub lokali do otwarcia nowych podmiotów medycznych, koordynację przygotowania i poprawnego zawarcia umowy (Kraków).

Obowiązki:

  • dbanie o poprawność, wdrożenie i aktualizację procedur medycznych wymaganych w placówkach,

  • nawiązywanie współpracy z podmiotami i kontrahentami medycznymi i oraz jej bieżącą koordynację, w tym negocjowanie warunków współpracy, zakresu działań, a także negocjacje cenowe i poprawne rozliczenia kontrahentów,

  • dbanie o poprawne relacje i dostarczanie wymogów z rozporządzeń i ze strony Ministerstwa Zdrowia,

  • badanie rynku medycznego w poszczególnych lokalizacjach pod kątem stawek za usługi medyczne oraz działań konkurencji, analizę i optymalizację ponoszonych kosztów,

    nadzór nad poprawnością realizacji warunków współpracy oraz jakością procesów w placówkach

  • koordynację pracy placówek medycznych, dbanie o wdrażanie oraz nadzór nad realizacją procedur medycznych,

  • koordynację personelu medycznego,

  • dbanie i nadzór nad częścią administracyjną działalności placówek,

  • utrzymanie satysfakcji klientów placówek, dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu dostarczanych usług,

  • współpracę z innymi działami w firmie przy realizacji wewnętrznych projektów.

Wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania sieciami medycznymi,

  • znajomość polskiego rynku świadczeniodawców i placówek medycznych, zasad udzielania świadczeń medycznych i cen świadczonych usług,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z placówkami medycznymi oraz umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji z partnerami medycznymi,

  • umiejętność nadawania priorytetów zadaniom i pracy pod presją czasu, efektywnego planowania własnej pracy,

  • doświadczenie w pracy w specjalistycznych programach obsługi pacjenta i prowadzenia placówek medycznych,

  • znajomość standardów obsługi pacjenta i utrzymania satysfakcji, a także wskaźników mierzenia zadowolenia klientów

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i kultura osobista,

  • swobodne posługiwanie się Excelem, podstawowych zdolności analitycznych,

  • angielski w stopniu komunikatywnym (min. B1).

Wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny uzależniony od osiągniętych wyników

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911785117