2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Gogolin
Blattin Polska Sp. z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. serwisu działu Blattin Technika (wozy paszowe)

Lokalizacja

Gogolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Blattin Polska Sp. z o.o. znany i ceniony producent pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem działu WOZÓW PASZOWYCH poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Siedlec k/Izbicka (woj. opolskie)

Nr referencyjny: 4/2024

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie o profilu samochodowym (budowa maszyn),

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

  • biegła znajomość obsługi komputera i obsługi programów z pakietu Microsoft Office,

  • wysokie umiejętności organizacyjne,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie prac zespołu mechaników,

  • nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych,

  • kontrola wykonywania założonych celów serwisowych, na poziomie ilościowym i jakościowym,

  • nadzór nad jakością i terminowością napraw,

  • współpraca serwisowo/magazynowa z producentem maszyn.

GWARANTUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym,

  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju osobistego,

  • prywatna opieka medyczna obejmująca Pracownika i jego Rodzinę oraz pakiet socjalny, kartę lunchową.

Lokalizacja

Gogolin,

Opolskie

Opolskie, Gogolin
ID: 907768779