2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabierzów
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator ds. serwisu

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GRANER wiodący producent profesjonalnych mebli i urządzeń chłodniczych oraz sprzętu gastronomicznego do obiektów HORECA zatrudni Koordynatora ds. serwisu.

Zakres obowiązków:

  • Ocena problemów Klientów i przedstawianie zaleceń dotyczących ich rozwiązania

  • Identyfikowanie zapytań telefonicznych i e-mailowych Klientów

  • Zapewnianie każdemu klientowi niezbędnego wsparcia, przekazywanie bieżącej informacji o statusie zleceń

  • Planowanie zleceń dla ekipy montażowej

  • Prowadzenie i śledzenie historii zleceń u klientów

  • Zamawianie potrzebnych części do naprawy urządzeń oraz kontaktowanie się z zespołem serwisu w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla Klienta

Wymagania:

·        Wykształcenie min. Średnie

·        Znajomość pakietu Microsoft Office

·        Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w dziale serwisu/technicznym

·        Doskonała organizacja pracy oraz komunikatywność

·        Wielozadaniowość oraz umiejętność dotrzymywania terminów

Co oferujemy:

·        Umowę o pracę

·        Pracę od poniedziałku do piątku

·        Niezbędne narzędzia pracy

·        Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji

·        Stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe

 Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą portalu OLX.

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 914645609