2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 22 maja 2024

Koordynator ds. rozstawień urządzeń paczkowych

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży instalacji urządzeń paczkowych poszukuje do swojego biura w Tychach Koordynatora ds. rozstawień.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem  podległych  pracowników.

  • Koordynacja terminowej i jakościowej realizacji rozstawień , rozliczanie ekip monterskich.

  • Zarządzanie przypisanymi  procesami planowania i procesami logistycznymi.

  • Zarządzanie wynikami , monitorowanie efektywności.

  • Budowanie i utrzymywanie wzajemnie korzystnych relacji biznesowych z klientami i dostawcami.

  • Wdrażanie rozwiązań i procedur poprawiających skuteczność i efektywność procesów .

  • Monitorowanie wskaźników  wynikających z uzgodnionych celów.

  • Aktywna i skuteczna współpraca z innymi funkcjami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunkach technicznych, logistyce , zarządzaniu lub pokrewnych.

  • Mile widziana wiedza z zakresu elektryki  , prac budowlano-brukarskich ( podłoża )

  • Doświadczenie w działach operacyjnych lub logistyce

  • Umiejętności z zakresu zarządzania i motywowania podległego zespołu.

  • Komunikatywność.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook).

 To oferujemy

  • Pracę umożliwiającą rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań

  • Atrakcyjne wynagrodzenie , umowa o pracę.

  • Miejsce pracy - Centrum Biznesowe Atrion Tychy

APM SERVICE Sp. z o.o.

ul. Krupnicza 13/202

50-075 Wrocław

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 920206099