2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wrocław
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Fabryczna
Dodane 17 kwietnia 2024

Koordynator ds. realizacji projektów branża zieleń projekty zieleni

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

IPC Polska z branży architektury zieleni zatrudni na stanowisko Koordynator ds. realizacji projektów. Rozwój naszej firmy zaowocował nowym stanowiskiem. Jako Koordynator projektu zajmiesz się nadzorowaniem działań przygotowawczych, koordynacją, a także dbaniem o to, aby wszystko przebiegało precyzyjnie i sprawnie.

Twój zakres obowiązków

- kontakt z klientem i kierownikiem budowy na etapie realizacji projektu,

- ustalanie planu i tworzenie harmonogramu realizacji projektów do użytku wewnętrznego jak i do wiadomości klienta,

- kontakt z zespołami wykonawczymi wewnątrz firmy oraz podwykonawcami w zakresie zlecania prac do realizacji,

- monitorowanie, nadzór i kontrola nad każdym etapem pod kątem budżetu i realizacji inwestycji,

- identyfikowanie, ocena i zarządzanie ryzykiem projektu,

- wsparcie przy finalizowaniu warunków umów m.in. z podwykonawcami,

- raportowanie, przygotowywanie zestawień, przekazywanie na bieżąco informacji zespołowi oraz zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy pracownikami,

- kontrola postępów prac na budowie,

- raportowanie postępów prac,

-Wsparcie Kierownika Projektu w codziennych obowiązkach,

- wsparcie kierownika przy tworzeniu dokumentacji projektowej,

-Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-znajomość branży zagospodarowania terenów zielonych

-znajomość programu AutoCad i pakietu Microsoft Office

-Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, sumienność i odpowiedzialność

-Inicjatywa własna i zaangażowanie

-Umiejętność pracy pod presją czasu

-Komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych

-prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

-umiejętność czytania projektów architektonicznych

- projektów zieleni- będzie dodatkowym atutem

-wykształcenie w kierunku Architektury Krajobrazu lub kierunki pokrewne

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 825436144