2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. projektów

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Proponujemy pracę na stanowisku: Koordynatora ds. projektów w młodym zgranym zespole, w centrali firmy PLAY. Praca będzie polegała na  wsparciu kierowników projektów w codziennej pracy, monitorowaniu procesu projektowania i prowadzonych spraw formalnych dotyczących rozbudowy sieci. Potrzebujemy pracownika na pełny etat (w przypadku zatrudnienia studentów dopuszczamy pewne ulgi w czasie pracy ze względu na naukę).

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Wspieranie kierowników projektów w codziennej pracy;

  • Analiza dokumentacji projektowych;

  • Koordynacja prac związanych z obiegiem dokumentacji;

  • Kontaktem z firmami trzecimi uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym;

  • Analiza danych oraz przygotowywanie zestawień;

  • Inne prace biurowe.

 Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet MS Office,);

  • Znajomość programu AutoCad;

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych;

  • Zdolności analitycznych;

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

  • Nastawienia na cel i umiejętności pracy pod presją czasu;

  • Umiejętności organizacji pracy własnej;

  • Studia na kierunku technicznym; urbanistyka, geodezja, inżynieria środowiska;

  • Pozytywnego nastawienia.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912713845