2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zabrze
Dodane 13 maja 2024

Koordynator ds. pracowników

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

KOORDYNATOR DS. PRACOWNIKÓW SOLARIUM

Sieć salonów BLUE SOLAR poszukuje koordynatora ds. pracowników.!! Skierowane TYLKO do osób posiadających status ucznia 18+ lub studenta do 24 lat !!

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, lubisz kontakt z klientami, szybko się uczysz, jesteś energiczna/y, otwarta/y i kreatywny/a oraz potrafisz podejmować rozsądne działania w dziedzinie zarządzania pracownikami - TA PRACA JEST DLA CIEBIE. Gwarantujemy legalne zatrudnienie na umowę zlecenie przy stawce 27,70 zł brutto, nie narzucamy godzin pracy, jesteśmy otwarci na pomysły, nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy wiele darmowych szkoleń.

Obowiązki pracownicze:

1. Prawidłowa obsługa klienta.

2. Kontrolowanie czystości na punktach.

3. Prawidłowe uzupełnianie dokumentów/ aktualizowanie informacji pracowniczych.

4. Mobilność - posiadanie prawa jazdy i umiejętność poruszania się na terenie Śląska i okolic.

5. Przygotowywanie grafiku (swojego oraz kontrola przygotowania grafiku pracowników po konsultacji z przełożonymi).

6. Sprawdzanie stanu faktycznego kas oraz ich zgodności z dokumentacją.

7. Dyspozycyjność w terminach ustalanych w ostatnim tygodniu poprzedniego miesiąca.

8. Kontrola terminów ważności kosmetyków dostępnych na solariach.

9. Dbanie o prawidłowy obieg informacji (np. w przypadku potrzeby zatrudnienia nowego pracownika oraz innych potrzeb związanych z zatrudnionymi).

10. Sprawdzanie wiedzy obecnych pracowników/ kontrola wymaganych pułapów sprzedażowych.

11. Koordynacja działań w przypadku awarii/ problemów na salonach w kontakcie ze serwisantami z biura głównego.

12. Dbanie o estetyczny wizerunek salonów, wprowadzanie zmian po uprzedniej konsultacji z biurem głównym.

Dla osób zainteresowanych prosimy o podesłanie CV oraz w odpowiedzi na pytania:

1. Ile masz lat?

2. Czy posiadasz status ucznia lub studenta?

3. W jakim trybie się uczysz? (odp: studiuje zaocznie, studiuje dziennie, uczę się w szkoleweekendowo w szkole dla dorosłych)

4. W jakich godzinach jesteś dyspozycyjny/a?

5. Jaką ilością godzin w miesiącu jesteś zainteresowany/a? (odp: minimalnie … optymalnie… maksymalnie …)

6. Na które studio solaryjne składasz CV?

7. Czy posiadasz prawo jazdy i samochód?

8. Czy korzystasz z solarium?

9. Czy masz coś przeciwko opalaniu się w solarium?

10. Jakie są Twoje trzy mocne strony i jedna cecha która jest Twoją słabością?

W przypadku chęci kontaktu telefonicznego proszę dzwonić po godz. 16.00

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 918056945