2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Mazowieckie
  6. Odnawialna - Warszawa
  7. Odnawialna - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator ds. pozyskiwania gruntów

Wynagrodzenie

10 000 - 80 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

RAWICOM CONSULTING SERVICES sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i kompleksowym rozwojem projektów instalacji PV, a także świadczy usługi prawne, doradcze i techniczne przy realizacji projektów PV. Współpracujemy z poważnymi podmiotami polskimi i zagranicznymi, które są zainteresowane rozwojem lub zakupem projektów PV, na każdym etapie ich rozwoju.

Jesteśmy częścią grupy RAWICOM S.A., firmy która specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych dla firm przemysłowych i gruntowych wielkopowierzchniowych. Od lat projektujemy oraz budujemy w tym modelu elektrownie fotowoltaiczne w kraju i za granicą. Drugim obszarem naszej działalności jest produkcja konstrukcji pod instalacje PV. Działamy na rynku od 2006 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. pozyskiwania gruntów

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 10 000 zł – 15 000 zł na podstawie umowy B2B + premia za wyniki,

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop oraz samochód służbowy marki premium,

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu doświadczonego zespołu,

  • Dostęp co miesiąc do kilkuset leadów z całej Polski, możliwość bieżącej współpracy z największymi podmiotami w branży PV,

  • Dostęp do systemu zarządzania leadami i procesami,

  • Zespół specjalistów, którzy poddają tematy dokładnej analizie, polegającej m.in. na: sprawdzaniu GPZ (Głównych Punktów Zasilających); przygotowywaniu analiz środowiskowych oraz innych niezbędnych dokumentów; analizie prawnej umów oraz innych dokumentów, w tym umów dzierżawy;

  • Współpracę z firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku, bardzo dynamicznie rozwijającą się,

  • Ubezpieczenie grupowe Warta, kartę MultiSport, opiekę medyczną Luxmed,

Jakie zakres obowiązków na Ciebie czeka?

  • Rozwój i zwiększenie dotychczasowego potencjału Działu Pozyskiwania Gruntów oraz Dachów pod budowę instalacji PV, nadzorowanie procesów oraz ich przestrzeganie,

  • Rozwój ww. działu także pod kątem pozyskiwania gruntów pod magazyny energii i elektrownie wiatrowe,

  • Nadzór nad specjalistami ds. pozyskiwania gruntów,

  • Aktywna rekrutacja specjalistów ds. pozyskiwania gruntów,

  • Wsparcie w poszukiwaniu nowych sposobów dotarcia do dużych powierzchni gruntowych i na dachach,

  • Wsparcie w dalszym rozwoju sieci kontaktów w powyższym zakresie, w tym do firm, przedsiębiorców, osób fizycznych oraz biur pośrednictwa nieruchomości do współpracy,

  • Business development, w tym udział w dużych, międzynarodowych i prestiżowych targach branżowych oraz konferencjach,

Czego oczekujemy?

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe; kierunek preferowany techniczny lub prawny,

  • Samodzielne i umiejętne planowanie swojej pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Zmotywowanie do osiągania coraz lepszych wyników,

  • Zaangażowanie i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,

  • Znajomość branży fotowoltaicznej i OZE,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910292539