2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Prądnik Biały
Dodane 29 maja 2024

Koordynator ds. organizacji konferencji / Pelny etat / praca w biurze

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

OPIS FIRMY:

Firma MedicaExpert Conference od ponad 9 lat organizuje konferencje, kongresy i webinary dla branży medyczne o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby z pasją do eventów, gotowej do dołączenia do naszego zespołu w roli Młodszego Koordynatora Konferencji. Jeśli jesteś osobą, która potrafi szybko reagować na zmienne sytuacje oraz posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, to ta praca jest dla Ciebie!

Wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, który tworzą każde wydarzenie od A do Z ściśle ze sobą współpracując. Jesteśmy w trakcie budowania inspirującego Zespołu, którego członkowie chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Chcemy otaczać się ludźmi, na których można polegać, aby wciąż rosnąć w siłę i organizować jeszcze więcej wydarzeń!

OPIS STANOWISKA:

Będziesz odpowiedzialny za realizację projektu od samego początku do samego końca, a przede wszystkim za: współpracę z hotelami oraz pozostałymi kontrahentami, planowanie i kontrolę materiałów konferencyjnych, organizację pracy zespołu podczas konferencji.

Jeśli potrafisz działać wielozadaniowo, prowadzić kilka projektów równolegle, pracować pod presją czasu, szybko reagować na nieoczekiwane zmiany, a przede wszystkim planować swoją pracę - aplikuj do nas!

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w organizacji konferencji i eventów - co najmniej 2 lata

  • Perfekcyjna organizacja pracy

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Swobodna obsługa pakietu MS Office oraz Google Docs

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w stresie

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy, planowania pracy zespołu i ustalania priorytetów

  • Wysoka kultura osobista

  • Elastyczny czas pracy

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów równocześnie

  • Kreatywność, dokładność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętność kontroli budżetów konferencyjnych

  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w pracy z klientami ze środowiska medycznego

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętności negocjacyjne

  • doświadczenie w pracy w działach konferencyjnych w Hotelach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie projektem oraz podległym zespołem w trakcie jego realizacji,

  • Prezentowanie i kosztorysowanie ofert konferencyjnych

  • Tworzenie budżetów konferencji

  • Kontakt z kontrahentami m. in hotelami, restauracjami, centrami kongresowymi, drukarniami

  • Kontrola procesu - tworzenie i monitorowanie harmonogramu oraz czasu przeznaczonego na realizacje zadań,

  • Samodzielne rozwiązywanie bieżących problemów projektowych i utrzymanie płynności pracy,

  • Samodzielna realizacja projektów konferencyjnych.

  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu,

  • Zarządzanie zespołem w biurze oraz podczas realizacji

  • Planowanie pracy podległych pracowników podczas konferencji.

  • Podsumowanie i rozliczenie realizowanych projektów,

  • Osobisty udział w koordynowanych wydarzeniach

CO OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etat - elastyczne godziny pracy ( 8-16, 9-17 )

  • Wsparcie zespołu we wdrażaniu w nowe obowiązki,

  • Służbowy sprzęt niezbędny do pracy,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w wielu ciekawych projektach,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w biurze w Krakowie

  • Wyjazdy integracyjne

  • Coaching dla pracowników

  • Premie od realizacji

  • Premie za wyjazdy służbowe

W CV proszę zawrzeć klauzulę:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 764396790