2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynator ds. Obsługi Handlowej - Poczta Polska S.A.

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poczta Polska S.A. Koordynator ds. Obsługi Handlowej

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Awicenny 21​

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo)​, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00​​​

Twoje zadania:

  • rozliczanie sprzedaży towarów handlowych, komisowych i agencyjnych,
  • analizowanie stanu zapasów towarów znajdujących się w magazynie handlowym i placówkach pocztowych,
  • tworzenie w systemie dokumentów: PZ, MM, WZ, LM,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • współpraca z komórkami wewnątrz organizacji.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (preferowane wyższe ekonomiczne),
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym – w szczególności program Excel,
  • potrafisz myśleć analitycznie,
  • potrafisz rozwiązywać problemy,
  • dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • umiejętnie pracujesz pod presją czasu,
  • jesteś samodzielny, sumienny i komunikatywny.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910505588